2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Birim Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Döneminin başlamasıyla birlikte Fakültemizde Akademik Kurul Toplantısı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT, Genel Sekreter Harun DEMİR, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ulaş ÇAYDAŞ ve Fakültemizin akademik-idari personeli katılım sağladı.

Prof. Dr. Ulaş ÇAYDAŞ’ın Fakültemizin genel yapısını, nitelik ve nicelik bakımından durumunu ifade ederek başladığı toplantı sunumunda, Fakültede halihazırda yürütülen, başvurusu devam eden ve tasarlanan projeler hakkında bilgiler verdi. Sunumunda Fakültemizde bu dönem açılan Mühendislik-Mimarlık dergisi, TEKNOFEST’e katılan yarışma ekipleri, eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetleri adına MEB ve çeşitli Üniversitelerle imzalanan protokoller,Mayıs ayında düzenlenecek olan CIEA 2021 ULUSLARARASI SEMPOZYOMU ve Çarşamba seminerleri kapsamında Fakültemizde yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler veren Sayın ÇAYDAŞ, değerli katkıları ve desteklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT başta olmak üzere Üniversite yönetimine ve tüm Fakülte personeline teşekkürlerini ifade ederek sunumunu sonlandırdı.

Sunum sonrasında Fakültemizin yeni dönemde başlayan araştırma ve proje odaklı atılımından dolayı Sayın ÇAYDAŞ’a ve tüm ekibine teşekkür eden ve gelişmeleri son derece memnuniyetle ve takdirle takip ettiğini söyleyen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT, akademik ve idari anlamda hem Fakültemizin hemde Üniversitemizin mevcut durumu ve sağlanabilecek destekler noktasında Fakülte personeli ile görüş alış verişinde bulundu. Akabinde Fakülte bazındaki çalışmaların ve yeni dönem hazırlıklarının ele alındığı toplantı sona erdi.